Kullanım Koşulları

Aşağıdaki belge, Yazılımyol'da her müşterinin satın alma anında kabul ettiği koşulu içermektedir. Bu şartlar, hizmetimizin kullanımı ve mağazamızda yapılan tüm satın alma işlemleri için geçerlidir, bunlarla sınırlı olmamak üzere: Çevrimiçi satışlar, telefonla satışlar, e-posta satışları veya şahsen.

1: Ürün satışlarında

1.1: Mağazamızda herhangi bir ürün satın almak için ödeme işlemini tamamlamanız ve ödemeyi başarıyla tamamlamanız gerekir.

1.2: Mağazamızda bulunan herhangi bir ürünü satın alabilirsiniz. Burada listelenen herhangi bir ürünü herkes sipariş edebilir, başka bir kısıtlama yoktur.

1.3: Perakende satışlar için ürün her zaman katalogda belirtilen ile aynıdır. Kendi takdirimize bağlı olarak fiyatları değiştirme hakkımız saklıdır.

1.4: Tüm ürünler, katalogda belirtilen özelliklere ve teknik bilgilere uygun olmalıdır. Yalnızca dijital ürünler satıyoruz. Kutuların veya CD’lerin resimleri yalnızca referans amaçlıdır.

1.5: Tüm ürün fiyatları kesindir ve tüm geçerli ücret ve vergileri içerir.

2: Dijital ürün politikaları

Dijital ürün; SMS, e-posta, dosya indirme veya diğer elektronik / dijital yöntemlerle elektronik olarak gönderilebilen herhangi bir üründür.

Dijital ürünler aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

-Bilgisayar programları, oyunlar veya işletim sistemleri gibi yazılımlar için etkinleştirme anahtarları.

Elektronik kitaplar, PDF’ler veya diğer belgeler.

Web sitemizde “Lisans” terimi, yazılım programlarını etkinleştirmek için kullanılan benzersiz kodları tanımlayan diğer terimlerle birlikte, “Anahtar” “Seri” “Kod” “Etkinleştirme kodu” “Ürün anahtarı” ile eşanlamlı olarak kullanılmaktadır.

3: Dijital ürünlerin teslimi

Dijital ürünler, ödeme sürecini tamamlarken bize gönderdiğiniz e-postaya otomatik olarak gönderilir.

Yazılımyol’da herhangi bir ürün satın alırken, iki e-posta alacaksınız: Bir onay e-postası ve satın alınan anahtar ve kurulum talimatlarını içeren ikinci bir e-posta.

Yanlış bir e-posta belirttiyseniz, teslimatı tamamlamak için sizinle e-posta, telefon veya WhatsApp aracılığıyla iletişim kurmaya çalışacağız.

Corel gibi bazı dijital ürünler veya bazı düşük talepli antivirüs anahtarlarının teslim edilmesi 72 saate kadar sürebilir.

E-postayı bir saatten kısa sürede almazsanız, SPAM klasörünüzü kontrol edin

4: Ürün kurulumu

Yazılımyol yalnızca aktivasyon kodlarını satmaktadır. Kurulum diskleri, fiziksel paketler veya herhangi bir türden indirmeler satmayız. Kutu, hediye kartı, çıkartma vb. Gönderilmez.

 

Ürünlerimizin her biri için kurulum talimatları hakkında ücretsiz bir bilgi tabanına sahibiz. Bu kütüphane hem müşteriler hem de müşteri olmayanlar tarafından herkes tarafından görülebilir.

Yazılımyol’da satılan tüm programlar ücretsiz olarak indirilebilir ve orijinal geliştiricilerinin resmi web sitelerinden indirilebilir. Yazılım ücretsiz olduğu için yazılımı satın almıyorsunuz. Sadece aktivasyon kodu alıyorsunuz.

Tüm Yazılımyol müşterileri, yazılımlarını başarılı bir şekilde etkinleştirememeleri durumunda ücretsiz teknik destek alma hakkına sahiptir. Ancak, tüm işlemin bir uzman tarafından yapılmasını isteyen müşteriler, kurulum hizmetini ödemek zorundadır.

Web sitemiz resmi olmayan indirme bağlantıları göndermez. Tüm bağlantılar, üreticinin web sitesinden veya yetkilendirdiği web sitelerinden alınmıştır.

Fatura politikaları

Yazılımyol, ticari amaçla ürün alan müşterilerine fatura gönderecektir. Ticari olmayan müşteriler bir satın alma makbuzu alacaklardır.

Değişiklikler ve geri ödeme politikası
Ürün değişiklikleri

Yanlış ürünü yanlışlıkla satın aldıysanız, aynı fiyat aralığında kaldığı sürece mağazamızdan herhangi bir eşdeğer anahtarla değiştirebilirsiniz.

Bir değişiklik talep ederseniz, lisans anahtarını başka bir müşteriye satılacağı için kullanmamalısınız. Eğer Ürünün bir kullanıcısı var ise / şifre biçimlendirme oturum açma bilgilerini kullanmanız gerekir.

Ürün değiştirme

Satın alınan anahtar ilk denemede çalışmazsa, lütfen destek ekibimizle iletişime geçin. Destek iletişim bilgilerini web sitesinde ve lisans kodunu içeren e-postada bulabilirsiniz.

Talimatlarımızı ve önerilerimizi uyguladıktan sonra anahtar çalışmazsa, kodu yenisiyle değiştireceğiz. Alternatif olarak, sistem uyumluluk sorunlarınız varsa, ürünü ihtiyaçlarınıza daha uygun başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.

Geri ödeme politikası

Lisans hala kullanılmadığı sürece ve satın alma tarihinden itibaren 3 güne kadar para iadesi isteyebilirsiniz.

Sorunlu bir lisans durumunda müşteri yardımımızı kabul etmezse para iadesi yapacağız.

Aktivasyon anahtarlarımızla ilgili yasal bilgiler

Anahtarlarımız tamamen orijinal ve yasaldır. Genellikle geri dönüştürülmüş bilgisayarlardan veya bilgisayar üreticilerinin fazladan stoklarından gelirler.

Bu ürünlerin satışı ve dağıtımı tamamen yasal olup, kullanımları hizmet şartları ile yasaklanmamıştır.

Anahtarlarımız keygenlerden gelmez ve yazılımın çalışması için çatlaklar veya yamalar ile müdahale etmenize gerek yoktur. Resmi aktivasyon sunucularında sorunsuz bir şekilde etkinleştirirler.

Aksi belirtilmedikçe, bu sitede satılan ürünlerin hiçbir geliştiricisiyle resmi olarak bağlantılı değiliz ve resmi dağıtım kanallarının bir parçası değiliz.

Bazı ürün varyasyonları veya desteği yalnızca doğrudan yazılım geliştiricisi tarafından sağlanabilir.

Feragatname

Bu ürünleri kurmakta olduğunuz yazılımın hizmet şartlarına uygun olarak satın almayı ve kullanmayı kabul edersiniz.

Bu şartları okumak ve bunlara uyduğunuzdan emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Ayrıca, kullanım amacınıza uygun sürümü satın almak sizin sorumluluğunuzdadır.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, Yazılımyol bu yazılımın üreticileriyle resmi olarak bağlantılı değildir ve yazılım geliştiricileri değil, yalnızca üçüncü taraf lisans anahtarlarının dağıtıcısı olduğumuzdan, yazılım arızasından kaynaklanan maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamayız.

OneDrive hizmetinin özel durumunda, her zaman bulutta depolanan dosyaların bir yedeğini tutmayı ve kötü amaçlı yazılım veya yasa dışı içerik yüklememeyi kabul edersiniz.

ürün garantisi

Aksi belirtilmedikçe, bu web sitesindeki tüm ürünler satın alma tarihinden itibaren 12 aylık garantiye sahiptir. Sınırsız lisansa sahip ürünler, kötü amaçlı kullanım tespit edilirse yine de yapımcılarının TOS değişikliklerine veya iptallerine tabidir.

Ödeme araçları:

Yazılımyol iki ana ödeme ağ geçidini kabul etmektedir:

-Büyük çoğunluğu Büyük Türk bankalarının kredi / banka kartlarını destekler.

-Ethereum ve Bitcoin gibi kripto para birimleri.

İnternet ödemeleri SSL güvenli bağlantısı ile yapılır. Finansal bilgilerinize erişimimiz yok. Ödeme yapıldıktan sonra, bir ödeme makbuzu oluşturulacak ve e-postanıza gönderilecektir. Ürün kısa süre sonra elinize ulaşacaktır. Ödeme tamamlandıktan sonra e-posta gelmezse, lütfen destekle iletişime geçin.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

Shop
Wishlist
0 items Cart
My account